درباره ما

پس از گذشت حدود یک دهه از فعالیت این مجموعه در حیطه‌ی تخصصی رسانه‌های مکتوب و توسعه‌ی روزافزون محصولمحوری یعنی ماهنامه‌ی پیک شهروند، با رسیدن به یک موفقیت بزرگ در ثبت رکورد کشوری توزیع ۲۰۰,۰۰۰ مجله در هر ماه برای شهری با ۲۵۰,۰۰۰ ملک و پوشش بیش از ۸۰% املاک شهر قم با بالاترین کیفیت و استانداردهای روز، آگهی نامه پیک شهروند به برندی شناخته شده، صاحب نام و قابل اطمینان برای صاحبین مشاغل پذیرفته شده و به میهمان هر ماه خانه‌های پر مهر مردم این شهر تبدیل گردید. در ادامه مواردی چند از دلایل رسیدن به این موفقیت بزرگ را خدمتتان معرفی می‌نماییم.

برخی از ویژگی‌های کانون آگهی تبلیغاتی پیک شهروند

باتجربه، مطمئن و صاحبنام:

برخورداری از تجربه و اعتبار ارزشمند حاصل از ۱۲ سال حضور مستمر و مؤثر مدیران این مجموعه در عرصه‌ی تبلیغات کشور، استان و قرار گرفتن در جایگاه رهبری بازار در عرصه‌ی آگهی نامه‌های تبلیغاتی استان قم موجب شده است که پیک شهروند به نامی شناخته شده نزد شهروندان، صاحبین مشاغل و کسب و کارتبدیل گردد.

مشتری مدار:

یکی از افتخارات ما دستیابی به آمار فوق العاده‌ی ثبات حضور ۸۰ درصدی مشتریانمان بوده است که دلیل آن را در ارزیابی‌های انجام شده، مشتریان چنین عنوان نموده‌اند که حصول بازخورد مطلوب و عینی شدن صداقت، شفافیت و کیفیت بالای محصولات موجب پایبندی ما در این مجموعه شده است. و همچنین بر اساس وجود نگرش بَرنده ـ بَرنده در تعاملات با مشتریانمان به عنوان یک اصل در منشور اخلاقی کانون، ما بر این باوریم که موفقیت و سود ما گروی رضایت مشتریانمان می‌باشد، پس حداکثر تلاش خود را در راه کسب این رضایت به کار می گیریم.

برخورداری از استراتژی‌ها و اهداف خلاق:

یکی از دارایی‌های باارزش این مجموعه داشتن استراتژی‌ها و اهدافیست که مبتنی بر نیازها و ارزش‌های روز مشتریان تعریف و تصویب گردیده است.

این برنامه‌ها موجب تولید ایدهها، محصولات و خدمات منحصر به فردیست که خروجی آن ایجاد شرایطی فراتر از انتظار مشتریان می‌باشد. این مجموعه از گذشته تا امروز مبدع سبک‌های اختصاصی و شیوه‌های نوینی در عرصه تبلیغات بوده است.

وجود نگاه تخصصی و منابع انسانی متخصص:

یکی از ویژگی‌های برجسته‌ی کانون آگهی و تبلیغاتی پیک شهروند ایجاد واحد‌های تخصصی و استفاده از نیروهای متخصص کارآزموده، تحصیلکرده، باتجربه، خلاق و پویا در بخش‌های گوناگون مجموعه می‌باشد. این امر موجب ارتقای کیفیت در تمامی بخش‌های محصولات و خدمات کانون بوده است. شایان ذکر است این نگاه موجب اشتغالزایی قابل قبولی در بین جوانان مستعد این شهر گردیده است.

برخورداری از امکانات و تجهیزات تخصصی:

وجود نگرش اجرای اصولی و تخصصی کارها بر اساس علم روز باعث شده است که در روال اجرایی این مجموعه در بخش‌های گوناگون از امکانات و تجهیزات بهروز بهره جسته و در برخی از واحد‌ها با طراحی و تولید تجهیزاتی ابداعی و کاربردی کیفیت اجرای امور را تا حد قابل قبولی افزایش دهیم.

ایجاد فضای مطلوب:

ما با توجه به اهمیت راحتی و آسایش مشتریان خود و نیز افزایش بهرهوری و اخذ نتیجه‌ی مطلوب از عملکرد نیرو‌های توانمندمان، از ابتدا تا به امروز همواره سعی در ایجاد فضایی مناسب داشتهایم.

طراحی محصولات بر حسب نیاز مشتریان:

واحد تحقیق و توسعه‌ی کانون با انجام پژوهش‌های میدانی در سطح شهر و نظرخواهی از صاحبین مشاغل و کسب و کار تلاش نموده است محصولات خود را مطابق با نیاز‌ها و ارزش‌های مشتریپسند به روز نماید. همانگونه که انتشار ماهنامه‌ی کانون در ۱۱ سال  یا ۱۲۷ ماه متوالی مؤید این امر می‌باشد.

ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان:

ارائه‌ی مشاوره به صورت کاملاً رایگان و استفاده از مزیت‌های اختصاص حضور یک راهنمای حرفهای در کنار مشتریان از جانب کانون پیشبینی شده است. با این خدمت صاحبین سفارش می‌توانند در خصوص انتخاب بهترین رسانه، تولید مناسبترین پیام و انجام عالیترین طراحی و انتخاب بهترین جایگاه صفحات و ابعاد آگهی متناسب با کسب و کارشان نسبت به انجام تبلیغات اصولی و هدفمند اقدام نمایید.

کلیه حقوق و محتوای مندرج در این سایت اعم از فرم‌ها، نقشه‌ها و فایل‌ها، متعلق به کانون تبلیغاتی پیک شهروند بوده و استفاده از آنها بدون کسب اجازه مکتوب پیگرد قانونی دارد.