راهنمایی

شما نیاز دارید برای رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب با بررسی موارد زیر نسبت به تصمیم‌گیری اقدام نمایید:
۱.مشتریان خود، نیازها و ویژگی‌های آنها را بشناسید. با بررسی مشخصات کالا یا خدمات قابل ارائه در مجموعه‌ی خود مشخص کنید، نوع و ویژگی‌های مشتریان بالقوه‌ی محصولات شما چه کسانی هستند، در چه گروهی و میانگین سنی هستند، جنسیتشان چیست، اینکه در کدام محدوده‌های شهری هستند، در سطح اجتماع بیشتر تردد دارند یا در منازل، چه نیازها و حساسیت‌های مرتبطی با محصول شما دارند، چه نوع پیامی برای آنها مزیت محسوب شده و آنها را به خرید محصول شما تحریک می‌نماید (مخاطب‌شناسی).

۲. تمامی مزیت‌های کالا و خدمات خود را به دقت بررسی نموده و هر یک را خوب شرح دهید، محصولات خود را با رقبای خود مقایسه نموده و سقف عوامل انگیزشی ممکن را برای ترغیب مشتریان خود در متن آگهی در نظر بگیرید، بدانید بیش از ۷۰% نتیجه‌ی شما از تبلیغات به پیام آگهی شما بستگی دارد. هر چقدر تصاویر مرتبط می‌توانید جمع‌آوری کنید، بروشورها و مجلات مربوط به کار خود را الگو قرار دهید و از آنها استفاده کنید. رنگی متناسب با کار خود را برای طراحی سفارشتان مشخص نمایید (اصول تولید محتوا) (اصول انتخاب رنگ).

۳.از بین رسانه‌های موجود در سطح شهر خوب فکر کنید براساس ویژگی‌های مخاطب شما و محل استقرار وی، حجم و نوع پیام آگهی ایجاد شده کدام رسانه برای انجام تبلیغاتی مؤثر مناسب‌تر است! (رسانه‌های تبلیغاتی) (راهکارهای انتخاب رسانه).

۴.مشخص کنید به چه میزان فضا برای یک طراحی خوب و جای دادن متن و تصاویر محصولتان نیاز دارید تا به خوبی بتوانید ذهنیت خود را به مخاطب انتقال دهید (ابعاد کادرهای موجود در صفحات مجلات).

۵.خوب بررسی کنید کدام بخش از مجلات برای کسب و کار شما مناسب‌تر است، مثلاً روی جلد یا دو صفحه‌ی وسط یا صفحات عادی (لیست جایگاه‌های مختلف در مجلات).

۶.با توجه به گستردگی کار خود و پراکندگی مخاطبینتان در سطح شهر و استان مشخص کنید کدام محدوده‌های توزیعی مشخص شده برای تبلیغ محصول شما مناسب‌تر است (لیست مناطق توزیع).

۷.بررسی کنید کدامیک از مناسبت‌های تقویمی در بازار کار شما رونق بیشتری ایجاد می‌نماید (لیست مناسبت‌های تقویمی مؤثر در کسب و کار).

۸.جدول زمان‌بندی انتشار محصول مدنظر خود را خوب بررسی نموده و ماه‌هایی که فروش شما به دلایل گوناگون در آنها ارتقاء می‌یابد را مشخص نمایید (جدول زمان‌بندی).

۹.تعرفه‌ی قیمت بخش‌های مختلف محصول مدنظر خود را خوب بررسی نمایید (تعرفه‌ی درج آگهی).

۱۰.میزان منابع خود را برای انجام تبلیغاتی اصولی، هدفمند و مدت‌دار مشخص نموده و تعیین کنید تا چه اندازه می‌توانید در کنار هزینه‌های جاری کار خود در هر ماه برای تبلیغات بودجه اختصاص دهید (راهکارهای تخصصی بودجه).

۱۱.از بین طرح‌های فروش موجود مقایسه کنید کدامیک برای شما مناسب‌تر است (جداول فروش محصول).

با یکی از راهکارهای زیر به راحتی با ما ارتباط برقرار کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن همکاران ما با شما تماس بگیرند:
۱.ارسال پیامکی حاوی واژه‌ی [تقاضا] به سامانه‌ی پیامکی ۵۰۰۰۲۴۰۰۴۴۸ یا شماره‌ی موبایل ۰۹۱۲۰۲۵۶۰۴۵ و شبکه‌های اجتماعی کانون در تلگرام و اینستاگرام فعال بر روی شماره‌ی موبایل ذکر شده.

۲.برقراری تماس تلفنی با خطوط تلفن ثابت به شماره‌های ۴-۳۲۹۴۱۷۴۲-۰۲۵ و ۳۲۱۵۲-۰۲۵ یا خط موبایل ذکر شده.

۳.ثبت درخواست در سایت کانون به آدرس WWW.PEYKESHAHRVAND.COM

۴.مراجعه‌ی حضوری به محل کانون به آدرس، قم، سالاریه، فلکه میثم، میثم بالا، کوچه ۵، پلاک ۱۴

شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن برقراری تماس با واحد جذب آگهی کانون با دریافت مشاوره به صورت کاملاً رایگان از حضور یک راهنمای حرفه‌ای در کنار خود بهره‌مند شده تا علاوه بر کسب اطلاعات دقیق و کامل در خصوص محصول مدنظر خود با انجام تبلیغاتی اصولی و هدفمند از ابتدا گام‌هایی حساب شده بردارید تا میزان بازخورد و نتیجه از تبلیغات انجام شده را به بالاترین میزان ممکن برسانید. بسیاری از مجموعه‌ها تبلیغات می‌کنند اما محدود، مجموعه‌هایی هستند که در انجام تبلیغات اصولی موفق شده و آن را ادامه می‌دهند. حتماً تأیید می‌نمایید که اصول زندگی در جوامع امروزی حکم می‌کند برای رسیدن به موفقیت نیاز است در هر تصمیمی به شخصی متخصص رجوع نمود!ما ترتیبی داده‌ایم تا با مشاوره‌ی پیش از اجرا، شما را به بهترین نحو در این راه همراهی نموده تا شاهد نشستن لبخند رضایت بر لبان شما باشیم. شما با اطمینان می‌توانید از خدمات رایگان مشاورین ما استفاده نمایید، مطمئن باشید همکاران ما به عنوان مشاور شما خود را شریک کاریتان دانسته و وظیفه خود می‌دانند تا با دانش، تجربه و نگاه خیرخواهی، با مشورت‌ها و پیگیری امورتان، اعتماد شما را پاس داشته و آنچه را که به نفع شماست اجرا نمایند.

در زمان مراجعه‌ی مشاور می‌توانید جهت اطمینان از هویت مراجعه‌کننده از وی کارت شناسایی بخواهید. مشاور می‌بایست قراردادی شماره شده، ممهور به مهر جوهری و برجسته‌ی پیک شهروند و دارای امضاء مدیریت کانون را در دو نسخه همراه داشته باشد.

برای جلوگیری از سوءتفاهم‌های احتمالی حتمی با دقت تمام متن قرارداد را مطالعه نمایید.

سعی نمایید متن قرارداد را با خودکار آبی رنگ و با اندازه‌ای نزدیک به متون تایپی تکمیل نمایید.

تمامی بخش‌های خالی قرارداد می‌بایست زیر نظر شما توسط مشاور تکمیل گردد، پیش از امضاء حتمی با نهایت دقت مندرجات را بخوانید.

تمامی امور مالی قرارداد از قبیل مبلغ قرارداد و نحوه‌ی تسویه می‌بایست براساس مندرجات جدول مصوب فروش کانون اجرا گردد.

در صورت پرداخت هرگونه مبلغ و سندی حتمی ریز و جزئیات آن را در قرارداد ثبت نمایید.

پس از پرداخت هرگونه مبلغ یا سندی حتمی از مشاور و یا منعقدکننده‌ی قرارداد رسید رسمی ممهور به مهر و نشان کانون را دریافت نموده و به پیوست قرارداد آن را نزد خود نگه دارید.

پس از تأیید و امضای شما شخص مشاور نیز می‌بایست به عنوان نماینده کانون قرارداد را امضاء نماید.

نسخه‌ی دوم قرارداد که به صورت کاربنی می‌باشد متعلق به شماست، آن را حتماً از مشاور دریافت نمایید.

پس از پذیرش و ثبت سفارش شما تا ۲۴ ساعت پیامک حاوی کد پیگیری برای شما ارسال خواهد شد، در صورت عدم دریافت حتماً با مشاور خود تماس بگیرید.

متن سفارش خود و هرگونه طرح، تصویر و حتی رنگی که مدنظر شماست را از پیش آماده نمایید، هر آنچه را که می‌پندارید از مزایای کار شما محسوب می‌شود با نگارش خود به راحتی بنویسید، همکاران ما آن را اصلاح خواهند کرد. منتظر تماس همکاران ما از واحد طراحی باشید. متن را برای آنها ارسال نموده تا طراحی سفارش شما آغاز گردد.اگر می‌خواهید شخصاً طرح سفارش خود را ارائه نمایید می‌بایست با دقت به نکات زیر توجه نمایید:

الف) فرمت طرح می‌بایست psd یا tif باشد.

ب) رزولیشن طرح سفارش شما می‌بایست حداقل ۳۰۰dpi باشد.

ج) طرح تولید شده می‌بایست با رعایت ضوابط اخلاقی و مقررات قانونی کشور، مندرج در قوانین تکلیفی ارشاد به کانون‌های تبلیغاتی آماده شده باشد

تا حداکثر ۷ روز آینده همکاران ما از واحد طراحی با شما تماس خواهند گرفت. با مطالعه قوانین مربوط به طراحی و تأیید طرح بر روی این بخش به خوبی توجیه شده و طرح سفارش خود را تأیید نمایید تا سفارش شما برای تولید ارسال گردد (قوانین مربوط به طراحی و تأیید طرح).

تمامی سفارشات پذیرفته شده در بخش‌های مختلف محصولات کانون می‌بایست حداکثر تا زمان تأیید طرح به صورت کامل تسویه گردند، بدیهیست در صورت عدم تسویه حساب کامل سفارش براساس قوانین مندرج در قرارداد عمل خواهد شد. توجه نمایید در صورت بسته بودن حساب از جانب کانون پس از تأیید طرح برای شما پیامک تسویه ارسال خواهد شد که در صورت عدم دریافت حتماً می‌بایست سریعاً با مشاور خود تماس بگیرید (قوانین مربوط به بخش مالی قرارداد).

ما از صاحبین سفارش دعوت می‌نماییم در زمان اعلام شده برای بازدید تیراژ در محل بسته‌بندی آگهی‌نامهرهای کانون حاضر شده و تیراژ تولید شده را شخصاً مشاهده نمایند، با توجه به بسته‌بندی‌های ۱۰۰ عددی مجلات و نوع چیدمان انجام شده این بازدید حداکثر در ۵ دقیقه قابل انجام است.

مشتریان عزیز ما می‌توانند گزارش‌های مربوط به توزیع مجلات کانون را در هر لحظه‌ای از شبانه‌روز از طریق وب سایت کانون به نشانی WWW.PEYKESHAHRVAND.COM مشاهده نموده یا در ابتدای هر روز از طریق شبکه‌ی اجتماعی تلگرام خود دریافت نمایند.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم در زمان اجرای فرآیند توزیع مجلات با برنامه‌ریزی و پیش‌بینی تمهیدات قبلی، حتمی بازخورد حاصله را از تماس‌ها و مراجعات خوب و اصولی ارزیابی نموده تا با تحلیل درست از نتایج حاصله، نقاط قوت و ضعف پیام و اثرگذاری رسانه، محتوا و طرح جدیدی برای تکرار آگهی خود آماده نمایید.

در نهایت خواستاریم با نظرات سازنده‌ی خود ما را در ارائه‌ی هر چه بهتر خدمات یاری نموده و نقاط قوت و ضعفی را که در مجموعه، روال اجرایی کار، محصولات و حتی پرسنل ما مشاهده نموده‌اید را به ما انتقال نمایید. واحد صدای مشتری کانون، دریافت‌کننده‌ی تماس‌ها و پیام‌های شما از طریق نشانی رسانه‌های ذکر شده خواهد بود.

سوالات متداول

کلیه حقوق و محتوای مندرج در این سایت اعم از فرم‌ها، نقشه‌ها و فایل‌ها، متعلق به کانون تبلیغاتی پیک شهروند بوده و استفاده از آنها بدون کسب اجازه مکتوب پیگرد قانونی دارد.