معرفی آگهی نامه پیک شهروند

آگهی نامه ی تبلیغاتی پیک شهروند از ابتدا با رویکرد جایگزینی یک مجله ی تبلیغاتی قدرتمند به جای رسانه های ابزاری (انواع تراکت و بروشورهای تبلیغاتی) متداول فعالیت خود را آغاز نمود، بازار هدف و مناطق توزیع پیک شهروند با رویکرد پوشش تمامی گستره ی سطح شهر از لحاظ جغرافیایی، فرهنگی، توان خرید و مناطق مشخص شده ی شهرداری به صورت منطقه بندی شده معین گردیده تا امکان دسترسی دقیق و مویرگی فعالان اقتصادی را به بازارهای هدف مدنظر ایشان فراهم نموده و با حذف واسطه ها، شرایط ایجاد ارتباط مستقیم صاحبان مشاغل با خانواده ها را محیا سازد. همکاران ما از ابتدا تلاش نموده اند با ایجاد ویژگی های مطلوب و ارزش های مشتری پسند، پیک شهروند را به عنوان یکی از برترین گزینه های تبلیغاتی از لحاظ اثرگذاری، قیمت، سطح کیفی و ظاهری، گستره ی تحت پوشش، زمانبندی اجرا و تمامی مؤلفه های سنجش یک رسانه ی مطلوب برای صاحبین مشاغل و فعالان اقتصادی تبدیل نمایند، به قطعیت می توان گفت با توجه به جمیع معیارهای سنجش رسانه های تبلیغاتی و از بین تمامی گزینه های موجود، تمامی ادارات، نهادها، بانک ها، بیمه ها، صنایع، مراکز آموزشی، پزشکی و قالب اصناف خرد تا کلانی که به هر نحو تمام یا بخشی از خانواده های موجود در این شهر را به عنوان مخاطب و خریدار اصلی محصولات خود قرار داده اند، می توانند به عنوان یک گزینه ی اصلی و ثابت بر روی این رسانه برنامه ریزی نمایند.

در ادامه به برخی از ویژگی های آگهی نامه پیک شهروند اشاره می گردد:

قیمت‌هایی مناسب:

پیک شهروند در مقایسه با سایر رسانه‌های مشابه با توجه به مزیت‌های ذیل الذکر، دارای قیمت‌های بسیار مناسب و هزینه‌هایی مقرون به صرفه می‌باشد.

شرایط پرداخت عالی:

در طرح‌های مختلف فروش اعلام شده از جانب کانون شرایط پرداخت استثنایی در نظر گرفته شده است. در برخی سطوح از جداول ارائه شده، مشتریان می‌توانند حتی بدون پیش پرداخت و اقساط بلند مدت با هر توان مالی در ۲۰ محدوده‌ی توزیعی در تمام سطح شهر تبلیغات مطلوبی داشته باشند.

گستردگی و وسعت پوشش:

پیک شهروند با انتشار ماهیانه ۲۰۰,۰۰۰ نسخه آگهی نامه‌ی واقعی و قابل شمارش تا پایان اسفند ماه ۹۵ در هر ماه بیش از ۸۰% املاک شهر قم را با جمعاً حدود ۲۵۰,۰۰۰ ملک به صورت کامل پوشش می‌دهد. این رسانه رکورددار وسیع‌ترین شبکه‌ی توزیعی با پخش مویرگی پلاک به پلاک با عدالت در ارسال برای تمامی محدوده‌های شهر از شمال تا جنوب، از غرب تا شرق می‌باشد. وسعت و گستردگی توزیع این مجلات بسترساز ایجاد برترین و مطمئن‌ترین تیم توزیع استان از نگاه مدیران و صاحبین مشاغل در این مجموعه بوده است.

امکان نظارت و بازدید تیراژ:

جهت اطمینان خاطر صاحبین سفارش و آگهی دهندگان از صحت تیراژ اعلام شده امکان نظارت و بازدید شمارگان آگهی نامه‌های تولید شده در مرحله‌ی بسته‌بندی توسط کانون پیش‌بینی شده است. این فرآیند بسیار آسان و سریع برای بازدیدکنندگان قابل انجام است به گونه‌ای که مجلات چاپ شده برای هر محدوده در پنج ردیف بیست بسته‌ای در کنار هم چیده شده‌ا‌ند، تعداد نسخ موجود در هر بسته ۱۰۰ عدد، در هر ردیف ۲۰۰۰ عدد و در پنج ردیف ۱۰۰۰۰ مجله قابل رویت می‌باشد.

وجود دو رسانه به صورت همزمان:

پس از انتشار سفارش مشتریان در آگهی نامه‌های مناطق مختلف، طرح‌های تولید شده از طریق وب سایت کانون به نشانی PEYKESHAHRVAND.COM برای شهروندان به نمایش گذاشته خواهد شد.

قابلیت انتخاب هدفمند مناطق دلخواه:

پیک شهروند با ۲۰ محدوده‌ی توزیعی هر ماه تمامی بخش‌های شهر را از بالا تا پایین و از مرکز تا حواشی تحت پوشش خود قرار می‌دهد. متقاضیان سفارش آگهی می‌توانند با توجه به کشش و نوع کار خود، توان مالی در هزینه‌کرد و پرداختی‌های ماهیانه، وسعت کسب و کار و پراکندگی حضور مشتریان خود، کل یا بخشی از مناطق را به دلخواه انتخاب نمایند.

زمان‌بندی منظم:

توزیع مجلات پیک شهروند در مقاطع زمانی مشخص شده‌ای صورت می‌گیرد که جزئیات آن در جداول زمان‌بندی مشخص شده‌ای درج گردیده است که در سایت کانون تصاویر آن‌ها قابل رویت و دانلود می‌باشد. زمان پخش مجلات بر اساس مناسبت‌های تقویمی اثرگذار در کسب و کار مشتریان با تحقیق در تمامی روزهای تقویم شمسی، قمری میلادی باستانی ملی و مذهبی جهت مدیریت و برنامه‌ریزی اجرایی تبلیغات برای ماه‌ها و فصول مختلف سال آماده گردیده است.

امکان مدیریت بازخورد:

با توجه به اجرای فرآیند توزیع تمامی محدوده‌های اعلام شده به صورت جاری، مستمر و منظم برای هر دوره‌ی انتشار در طول مدت یک ماه بازخورد حاصل از تبلیغات نیز نه به یکباره و غیرهدفمند بلکه بصورت دقیق و حساب شده در طول مدت ماه ایجاد و تقسیم می‌گردد. و همچنین با توجه به ارسال روزانه گزارشات مربوط به پیشبرد فرآیند توزیع بازخورد حاصله به راحتی برای سفارش‌دهندگان قابل ارزیابی خواهد بود.

انتشار مستمر:

این رسانه تا اردیبهشت ۹۶ به مدت حدودی ۱۱ سال یا ۱۲۷ ماه متوالی به صورت مستمر و موثر منتشر شده است. این نظم و قانونمندی در انتشار، می‌تواند شرایط مطلوبی را در برنامه‌ریزی تبلیغاتی برای صاحبین مشاغل ایجاد نماید.

ماندگاری بالا:

کیفیت فنی بالا، جاذبه‌ی بصری قوی، مطلوبیت محتوای موجود در آگهی نامه، اطلاعات ارائه‌دهندگان کالا، خدمات و… که پاسخ به نیازهای اجتماعی شهروندان می‌باشد به مدت ماندگاری این مجلات تا حداقل ۳ ماه منتج می‌گردد.

طراحی خلاق:

برخورداری از تیم حرفه‌ای طراحی شامل گرافیست‌ها، عکاسان و تصویرسازان توانا و همچنین وجود بانک تصاویر و طرح‌های لایه باز غنی، استفاده از اصول فنی تولید طرح و علم روز از جمله دلایلی است که خروجی طرح‌های تولید شده در آتلیه‌ی طراحی کانون بنا به اذعان کارشناسان این امر مطابق با استاندارد‌های روز می‌باشد.

تایید طرح آسان:

اجرای پروسه‌ی تایید طرح در کانون با استفاده از سریع‌ترین ابزار‌ها و روش‌های موجود از طریق شبکه‌های اجتماعی، سرویس‌های ایمیل و… بدون نیاز به حضور مشتری انجام می‌گیرد.

محتوای مطلوب:

ایجاد بخش‌های مهیج و جذاب برای مردم از قبیل مسابقات ویژه با جوایز نفیس که برای اعضای خانواده‌ها علی‌الخصوص خانم‌ها و کودکان بسیار جذاب می‌باشد، موجب جلب توجه بیشتر مخاطبین به محتوای آگهی‌های منتشرشده می‌گردد.

ارسال مجلات در بسته‌بندی‌های محافظت شده:

با توجه به اهمیت بسته‌بندی در حفظ کیفیت و سلامت مجلات تولیدشده تا زمان رسیدن به دست مخاطبین، ما تمامی سعی خود را به کار گرفته‌ایم تا با استفاده از پاکت‌هایی تولید شده از مواد اولیه‌ی مرغوب؛ یعنی سلفون خارجی OPP به عنوان برترین سلفون‌های بسته‌بندی حفاظی امن در برابر آب و رطوبت، خط و خش، پاره‌شدگی، کثیف شدن و…برای آگهی نامه‌ها ایجاد نماییم. موضوع دیگر در اجرای این امر اهمیت سهولت دسترسی به محتوا یا باز شدن بسته‌ها و سرعت بالای انجام کار است که ما با استفاده از امکانات و تجهیزات روز بسته‌بندی از قبیل دستگاه‌های تیلو پک، پرس حرارتی، دوخت رومیزی و بهره‌گیری از نیروهای آموزش دیده، همگام با برندهای برجسته‌ی کشوری در عرصه‌ی بسته‌بندی این اهداف را محقق نموده‌ایم.

تولید با کیفیت:

ما با رویکرد تحقق بالاترین سطح کیفیت و جاذبه بصری در خروجی تولید محصولاتمان سعی در استفاده از مرغوب‌ترین کالاهای مصرفی از قبیل کاغذهای گلاسه روغنی، سلفون و… داشته‌ایم که در این راستا با خرید اجناس درجه یک وارداتی از کشورهای آسیای شرقی مانند کره، چین و هند در اجرای این امر تلاش نموده‌ایم. همچنین ما با انجام خدمات چاپ و تولید مجلات خود در برترین مراکز پایتخت توسط پیشرفته‌ترین دستگاه‌های موجود در ایران، همگام با بزرگان نشریات و مجلات کشور همراه شده‌ایم.

توزیع مطمئن:

شاید بتوان گفت که از منظر صاحبین سفارش مهم‌ترین مرحله در پروسه‌ی اجرایی آگهی‌نامه‌های تبلیغاتی مرحله‌ی توزیع آنها می‌باشد. درست است زیرا ما می‌دانیم تمامی زحمات و تلاش‌های ما و همکارانمان در تمامی مراحل سخت، سنگین و پر هزینه‌ی گذشته، گروی کیفیت ارسال و تحویل مجلات تولید شده به مخاطبین آن‌ها می‌باشد. ما در ۱۲۷ ماه گذشته سعی حداکثری خود را در این زمینه به کار گرفتیم تا بتوانیم امروز به صراحت ادعا کنیم قوی‌ترین واحد پخش مویرگی استان را در این مجموعه پایه‌ریزی نموده‌ایم. این نکته‌ایست که تمامی مشتریان ما از دستگاه‌های دولتی تا شرکت‌ها و مشاغل بخش خصوصی حتی همکاران ما نیز به آن اذعان دارند. ما علت اصلی حصول این موفقیت بزرگ را طراحی و تدوین استراتژی‌ها و برنامه‌های جامعی می‌دانیم که با استفاده از علوم روز و بهره‌گیری از تجارب سال‌ها تلاش و کوشش شکل گرفته است. موارد دیگری که موجب مطرح شدن واحد توزیع پیک شهروند در سطح استان شده است به شرح زیر است:

۱.وجود آیین نامه‌ی اجرایی و قوانین مصوبی که استاندارد‌های مناسبی را برگرفته از تجارب طلایی حدود یک دهه فعالیت بی‌وقفه ایجاد نموده.

۲.به کارگیری نیروهای متعهد درستکار، ساعی و با اخلاق که علاوه بر داشتن نگرش صحیح به کار خود، با قرارداد‌های محکم قانونی ضمانت اجرایی کارخود را ارائه نموده‌اند.

۳.استفاده از تیم نظارتی چندسطحی، متشکل از مسئولین ناظر که بصورت دائم عملکرد موزعین را رصد می‌نمایند، سرگروه‌ها و مشاورین فروش که در تمام مراحل اجرایی پروسه‌ی توزیع لحظه به لحظه عملکرد موزعین را ارزیابی نموده و گزارشات عملکرد آنها را دریافت می‌نمایند و در نهایت شهروندانی که به عنوان مخاطبین این آگهی‌نامه مشکلات احتمالی رؤیت شده را به کانون اطلاع‌رسانی می‌نمایند.

۴.استفاده از علوم روز کامپیوتر و آی تی در کنترل عملکرد همکاران توزیع با استفاده از قابلیت‌های GPS و دریافت گزارشات لحظه‌ای و آنلاین.

۵.استفاده از نقشه‌های هوایی چند لایه‌ی شهری (GIS) براساس آخرین و به روزترین نسخه‌های موجود.

۶.استفاده از امکانات و تجهیزات به روزی که بصورت تخصصی برای واحد توزیع طراحی و تولید شده است. مواردی از قبیل: خودروی توزیع، چرخ‌های دستی و چند مدل کوله‌پشتی‌های طراحی و تولید شده برای حمل آگهی‌نامه‌ها.

ایجاد امکان نظارت و پیگیری سفارش:

ما با ایجاد قابلیت‌های نظارت و پیگیری سفارشات آگهی به صورت آنلاین از طریق سایت کانون برای صاحبین سفارش شرایط مطلوبی را ایجاد نموده‌ایم که آنها بتوانند مراحل اجرایی کار خود را از لحظه‌ی عقد قرارداد تا پروسه‌ی طراحی، تولید، بسته‌بندی و توزیع، به صورت لحظه‌ای در تمامی ساعات شبانه‌روز پیگیری نمایند.

حسن ختام:

شما مشتریان عزیز می توانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی و دریافت مشاوره در خصوص سفارش آگهی و طراحی برنامه های تبلیغاتی از طریق برقراری تماس یا مراجعه ی حضوری همکاران ما در محل کار شما با شماره های مشخص شده در بخش ثبت سفارش تماس گرفته یا پیغام خود را ثبت نموده تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

کلیه حقوق و محتوای مندرج در این سایت اعم از فرم‌ها، نقشه‌ها و فایل‌ها، متعلق به کانون تبلیغاتی پیک شهروند بوده و استفاده از آنها بدون کسب اجازه مکتوب پیگرد قانونی دارد.